معرفی دیوی تم بیلدر Divi Theme Builder

آبان ۰۱, ۱۳۹۸

دیوی تم بیلدر Divi Theme Builder  جدیدترین محصول الگانت تمز. دیوی دیگر فقط یک صفحه ساز وردپرس نیست. از کنترل کامل وب سایت با قالب ساز دیوی تم لذت ببرید.

دیوی تم بیلدر (Divi Theme Builder) یا قالب ساز دیوی سیستمی برای کنترل کامل وب سایت است.

دیوی تم بیلدر به شما امکان می دهد از صفحه ساز برای ایجاد ساختار وب سایت و ویرایش قسمت های مهم قالب دیوی شامل هدر ، فوتر ، بلاگ ، دسته بندی و موارد دیگر استفاده کنید.

تمپلیت های تم بیلدر شامل لی اوت هدر ، فوتر و بدنه است. این سه قسمت کاملاً با استفاده از Divi Builder و مجموعه کامل ماژول های آن به همراه محتوای دینامیک قابل ساخت و تنظیم است.

دیوی تم بیلدر Divi Theme Builder

محدودیتی وجود ندارد

وقتی الگوی جدید تم بیلدر را ایجاد می کنید ، می توانید طراحی سفارشی آن را به قسمت های خاصی از وب سایت تان اختصاص دهید. به عنوان مثال ، می توانید الگویی را برای پست های وبلاگ اختصاص دهید و از آن برای ایجاد یک ساختار و طراحی جدید سفارشی برای وبلاگ خود استفاده کنید.

پس از تعیین الگو، تمام پست های وبلاگ وب سایت بر اساس الگوی جدید به روز می شوند. می توانید یک الگوی جدید تم بیلدر ایجاد کنید و آن را به صفحات دسته بندی اختصاص دهید تا یک فید وبلاگ سفارشی ایجاد کنید ، یا می توانید یک الگوی عمومی وب سایت ایجاد کنید که هدر و فوتر صفحه اصلی کل وب سایت را به روز کند.

دیوی تم بیلدر Divi Theme Builder

کنترل دقیق و تنظیم شده

الگوهای قالب ساز دیوی می تواند برای سفارشی کردن تمام قسمت های وب سایت با اختصاص دادن یا حذف قالب از مکان های مختلف استفاده شود. می توانید قسمت های حساس وب سایت مانند انواع پست ها و بایگانی ها را هدف قرار دهید ، یا می توانید مکان های خاصی مانند پست ها ، صفحات و دسته های خاص را هدف قرار دهید. هرکدام از قسمت های  سایت می توانند هدر ، صفحه اصلی و پوسته دلخواه خود را داشته باشند.

دیوی تم بیلدر Divi Theme Builder

درون ریزی و برون ریزی پک های تم بیلدر

قالب های ساخته شده با تم بیلدر مانند هدر ، فوتر و بادی را می توان درون ریزی و برون ریزی نمود. در واقع این پک ها همان “بسته های وب سایت” هستند. همانند لی اوت های دیوی هستند فقط اینکه ساختار کلی وب سایت را هم در دست دارند. این پک ها نیاز به چایلد تم دیوی را برطرف میکنند زیرا با این پک ها میتوانید سایت پیش ساخته را در هر جایی استفاده کنید.

دیوی تم بیلدر Divi Theme Builder

تمام قسمت های وب سایت را خودتان طراحی کنید

هدرها ، فوتر ها ، قالب پست بلاگ ، صفحات دسته بندی ، صفحه ۴۰۴ و …

هدر و فوتر سفارشی

با استفاده از تم بیلدر دیوی Theme Builder می توانید برای هر قسمت از وب سایت خود هدر و فوتر سفارشی ایجاد کنید. دیگر محدود به هدر استاندارد Divi نیستید بلکه کنترل کامل روی هدر وب سایت با استفاده از صفحه ساز قدیمی Divi Builder و ماژول های بسیار آن وجود دارد. این بروزرسانی همچنین با پیشرفت در ماژول منوی Divi همراه است و گزینه های بیشتری برای چیدمان ، کنترل بیشتر بر روی عناصر آن و البته کنترل کامل بر طراحی آن به شما ارائه می دهد. می توانید یک هدر وب سایت ایجاد کنید که بر کل وب سایت شما تأثیر بگذارد و می توانید برای هر قسمت شخصی وب سایت خود نیز هدر و فوتر سفارشی ایجاد کنید. در اینجا دموی برخی از هدرهای سفارشی را که ایجاد کردیم بررسی کنید تا الهام بخش شما باشند!

قالب دیوی

قالب پست بلاگ و قالب محصولات ووکامرس

تم ساز دیوی همچنین به شما امکان می دهد قالب های بدنه سفارشی ایجاد کنید که ساختار پیش فرض پست بلاگ ، محصولات ووکامرس یا هر نوع پست دیگر را در وب سایت تغییر می دهند. به جای ویرایش هر پست و محصول به صورت جداگانه ، می توانید از Theme Builder برای ایجاد یک الگوی گسترده سایت استفاده کنید. محتوای دینامیک را می توان در این قالب ها به ماژول های Divi اختصاص داد تا اطلاعات پست فعلی مانند عنوان ، محتوا و تصویر شاخص را در هر کجای طراحی دلخواه خود به نمایش بگذارد ، و می توانید از ماژول های WooCommerce Divi برای ایجاد الگوهای محصول کاملاً سفارشی استفاده کنید. یک بار ویرایش کنید و ببینید که کل وب سایت فوراً تغییر می کند. در اینجا دموی برخی از قالب های محصولات سفارشی را که ایجاد کردیم بررسی کنید تا الهام بخش شما باشند!

قالب دیوی تم بیلدر

صفحات دسته بندی سفارشی

همچنین می توان از قالب ساز دیوی (Theme Builder) برای ایجاد طرح های صفحه ایندکس سفارشی ، از جمله فیدهای دسته بندی سفارشی استفاده کرد. اکنون کنترل کاملی بر طرح های دسته بندی وب سایت خود دارید و می توانید از ماژول وبلاگ Divi و بسیاری از تنظیمات طراحی آن برای شخصی سازی فیدهای پست استفاده کنید. ماژول وبلاگ همچنین دارای برخی از به روز رسانی ها ، از جمله گزینه های جدید حلقه پست و گزینه های فیلتر فیلتر است که کنترل بیشتری بر روی الگوهای دسته بندی شما می دهد. در اینجا دموی  برخی از قالبهای دسته بندی سفارشی را که ایجاد کردیم بررسی کنید تا الهام بخش شما باشند!

دیوی تم بیلدر Divi Theme Builder

تم بیلدر دیوی بیشتر از حد تصورتان!

با تم بیلدر دیوی غیر از ایجاد قالب های دسته بندی و قالب پست بلاگ با صفحه ساز ، کارهای دیگری انجام دهید. می توانید برای هر چیزی قالب سفارشی ایجاد کنید. نتایج جستجو ، بایگانی ، برچسب ها ، صفحه اصلی ، صفحه ۴۰۴ و موارد دیگر. با استفاده از منطق شرطی ، چندین بخش از وب سایت می تواند از الگوی تم بیلدر پیروی کند یا نکند. کنترل کامل دست شماست. زیبایی تم بیلدر دیوی این است که محدود به استفاده از ساختار اصلی قالب دیوی نمی شوید بلکه می توانید خودتان آن ساختار را ایجاد کنید. در این جا دموی برخی از قالب های صفحه ۴۰۴ سفارشی را که ایجاد کرده ایم ، ببینید تا الهام بخش شما باشند!

وقتی همه چیز را یکجا دارید!

مجموعه کامل ویژگی های Divi راه حل نهایی ایجاد وب سایت های شگفت انگیز هستند.

قدرت پیشرفته محتوای دینامیک

Divi Theme Builder فقط یک ابزار قدرتمند نیست بلکه برخی از مهمترین ویژگی های قبلی قالب دیوی را نیز تقویت می کند. هنگام ویرایش الگوهای تم بیلدر ، ویژگی محتوای دینامیک Divi معنای کاملاً جدیدی به خود می گیرد.

محتوای دینامیک همان چیزی است که به قالب های Theme Theme Builder اجازه می دهد تا عملکرد خود را داشته باشند ، بطور پویا محتوای پست شخصی را کپی و آن را به الگویی که به آن نوع پست اختصاص داده اید پیست کنید.

از آنجا که می توان محتوای پویا را در داخل قسمت های محتوا از هر ماژول استفاده کرد ، می توانید برای طراحی قالب های پست خود از مجموعه کامل ماژول های Divi استفاده کنید.

به عنوان مثال ، می توانید یک الگوی پست بلاگ ایجاد کرده و از ماژول Fullwidth Header در بالای پست استفاده کنید.

عنوان پست می تواند به عنوان محتوای پویا در عنوان ماژول مورد استفاده قرار گیرد و تصویر شاخص پست می تواند به عنوان پس زمینه ماژول مورد استفاده قرار گیرد. پس از اعمال این الگوی تم بیلدر در پست های وبلاگ شما ، تمام پست های شما این ساختار جدید را اعمال می کنند و محتوای پست به صورت خودکار نمایش داده می شود!

 

ماژول ووکامرس دیوی بهتر از همیشه

ماژول ووکامرس دیوی وقتی با تم بیلدر دیوی استفاده می شود، معنای کاملاً جدیدی به خود می گیرد. به جای اینکه صفحات محصول خود را یک به یک طراحی کنید ، اکنون می توانید یک الگوی محصول در سایت ایجاد کنید. یک الگوی محصول واحد ، طراحی تمام صفحات محصول شما را یکجا کنترل می کند!

Related Articles

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur

۰ Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *